

33 800 ₴
Дриль для сухого та вологого алмазного буріння Eibenstock ETN 162/3 P застосовується для мокрого та сухого свердління будівельних матеріалів.
Мокре свердління використовується при роботі з силікатною цеглою, цегляною кладкою, а сухе при роботі з силікатною цеглою, цегляною кладкою, клінкерною цеглою та іншим матеріалом.
Потужний двигун 2,2 кВт забезпечує ефективну роботу.
Максимальний діаметр свердління – 202 мм.
Для сухого свердління може бути використана станина.
У дрилі є індикатор робочого стану, для оповіщення про майбутню заміну вугільних щіток.
Дриль Eibenstock ETN 162/3 P оснащений тришвидкісним редуктором для оптимальної швидкості свердління та буріння.
Частота обертання 1, об/хв 0-500
Частота обертання 2, об/хв 0-1150
Частота обертання 3, об/хв 0-2500
Комплектація: алмазний дриль, подача води та пиловловлення, розвідний гайковий ключ SW 32 + 41, кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2.2 Вт |
| Вага | 6.7 кг |
| Виробник | Eibenstock |
| Тип свердління | Мокре |
| Максимальний діаметр свердління | 202 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |