Установка алмазного буріння Eibenstock DBE 250 RK використовується для мокрого свердління отворів у залізобетоні, натуральному камені та асфальті діаметром до 250 мм.
Сухе свердління установкою застосовується для створення отворів у силікатній цеглі, цегляній кладці, клінкерній цеглі та іншому абразивному матеріалі діаметром до 250 мм.
Потужність бурової установки 2,5 квт. Наявність тришвидкісного редуктора забезпечує оптимальний момент, що крутить, для свердління різних діаметрів.
Тип кріплення установки – анкерний чи вакуумний при замовленні додаткового комплекту.
Алмазна установка оснащена плавним пуском, температурним контролем та захистом від перевантажень по струму, візуальною індикацією перевантаження та постійною швидкістю. Колона установки може бути налаштована на 45˚.
Комплектація: EBM 250/2RP+BST250 + набір 3583F000
ЗАСТОСУВАННЯ
ХАРАКТЕРИСТИКИ
простота транспортування
Шпиндельне з'єднання: 1¼“
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eibenstock |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип свердління | Мокре |
| Споживана потужність | 2.5 Вт |
| Максимальний діаметр свердління | 250 мм |
| Максимальна кількість обертів | 850 об/хв |
| Вага | 26 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Запобіжна муфта | Так |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |