16 400 ₴
Бензиновий однофазний генератор Einhell TC-PG 35/E5 забезпечує постійну потужність 2600 Вт завдяки потужному і надійному 4-х тактному двигуну. Максимальна потужність складає 3100 Вт.
Чотирьохтактний двигун із повітряним охолодженням має низький рівень викидів завдяки відповідності п'яти нормам викидів.
Для передачі електроенергії генератор має дві розетки на 230 В, включаючи вольтметр, що показує напругу.
Функція AVR (автоматична система контролю напруги) забезпечує стабільну вихідну потужність. Е
Генератор Einhell TC-PG 35/E5 оснащений двома колесами і складною ручкою для зручності транспортування.
У великому паливному баку з об'ємом 15 літрів є практичний індикатор рівня для контролю роботи.
Перемикач перевантаження та захист від низького рівня масла гарантують довгострокове використання.
Генератор запускається ручним стартером.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 42 кг |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Основні | |
| Виробник | Einhell |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2.6 кВт |
| Конструкція | Портативна |
| Тип палива | Бензин |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Час безперервної роботи | 10 годин |
| Режим роботи | Аварійний |
| Максимальна потужність | 3.1 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Стан | Новий |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Ручка для перенесення | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |