Бензиновий однофазний генератор Einhell TC-PG 25/1/E5 забезпечує безперервну потужність 2100 Вт та максимальну потужність 2400 Вт завдяки своєму потужному та міцному 4-тактному двигуну.
Відповідність нормам 5 викидів забезпечує низький рівень викидів чотиритактного бензинового двигуна з повітряним охолодженням під час роботи.
Для передачі електроенергії на кінцеві пристрої він має дві розетки 230, включаючи вольтметр, що показує напругу.
Функція AVR (система автоматичного контролю напруги) забезпечує стабільну вихідну потужність.
Великий 15-літровий бак має практичний індикатор рівня заповнення безперервної роботи.
Для тривалого використання обладнання має вимикач перевантаження та відключення низького рівня олії.
Генератор має кабель, що дозволяє легко запустити його.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 230 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.1 кВт |
| Максимальна потужність | 2.4 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Час безперервної роботи | 12.5 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Висота | 455 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Вага | 39.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Акумулятор в комплекті | Так |