
589 ₴
Пиляльний ланцюг Husqvarna X-CUT S35G; 18"/45см; 0.325"; 1.5мм; 72DL (5856395-72) — це власна розробка компанії Husqvarna. Виробляються ці ланцюги на заводі, який розташований у Швеції. Розроблений цей ланцюг виключно для оптимізації потужності бензопили Husqvarna, що також максимізує продуктивність.
Після багаторічних досліджень і розробок, а також тестів у лабораторних і польових випробуваннях, ланцюг Husqvarna X-Cut нарешті з'явився в продажу.
Хускварна X-Cut — це короткозахопний ланцюг, який характеризується вузькою шириною різу і тому вимагає менше енергії, ніж звичайний ланцюг.
Це найбільш дивовижні функції, які разом допоможуть вам поліпшити свій робочий процес щодня. Ланцюг X-Cut попередньо розтягується на заводі: це дає змогу використовувати ланцюг набагато довше, поки не знадобиться повторна затяжка.
Необхідні коригування не уповільнюють роботу та ризик пошкодження системи різання, викликаний розтягнутим ланцюгом, набагато зменшується. Точно збалансоване поєднання структури, матеріалів і процесів забезпечує чудову та динамічну міцність.
Низький рівень зносу та технічного обслуговування зубів. Пиляльний ланцюг Husqvarna X-CUT S35G; 18"/45см; 0.325"; 1.5мм; 72DL швидша та плавніша, ніж її конкурент — це робить різання ефективнішим і покращує результати. Також необхідна вхідна потужність менша, тому робоче навантаження завантажуватиме користувача набагато менше.
Кут секції різання ефективно впливає на ефективність. Чим менший цей кут, тим різкіше лезо — але надмірне зменшення кута викликає швидку сонливість і збільшує ризик руйнування леза.
У ланцюгу X-Cut Husqvarna намагається знайти кут, який гарантує тривалу потужність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Країна виробник | Швеція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18" (45 см) |
| Рекомендований об'єм двигуна | від 40 см3 |
| Кількість ланок | 72 |
| Використовуваний напилок | 4,8 мм |
| Товщина ланки | 1,5 мм |
| Профіль зуба | Полудолото |