
1 119 ₴
Пиляльний ланцюг Husqvarna X-CUT C85; 36"/91см; 3/8"; 1.5мм; 115DL - удосконалений високопродуктивний ланцюг із типом зуба "Долото", товщиною провідної ланки 1.5 мм та кроком 3/8" для професійного використання на повний робочий день.
Ланцюг розроблений та виготовлений компанією Husqvarna, щоб забезпечити максимальну продуктивність вашої бензопили.
Завдяки тому, що ланцюг довго залишається гострим, має високу міцність і ефективність різання і не розтягується, це дає кращі результати, меншу потребу в обслуговуванні та зменшує витрати.
DL - кількість провідних ланок ланцюга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Країна виробник | Швеція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36" (91 см) |
| Рекомендований об'єм двигуна | від 40 см3 |
| Кількість ланок | 115 |
| Використовуваний напилок | 5,5 мм |
| Товщина ланки | 1,5 мм |
| Профіль зуба | Долото |