10 500 ₴
Відправка з 13 квітня 2026Акумуляторний обприскувач GLORIA PRO 1200 LI-ON сумісний з усіма акумуляторами BOSCH 18V POWER FOR ALL (акумулятор/зарядний пристрій в комплект не входять). Акумулятор забезпечує автоматичне створення пристрою робочого тиску 2,5 бар (600 мл/хв).
Автоматичне підвищення тиску та час роботи понад п'ять годин (акумулятор 18 В, 2,5 Ач) при вихідному об'ємі 180 л. Звучить добре? Схоже на GLORIA Pro 1200 li-on, новий акумуляторний ранцевий обприскувач для великомасштабного застосування засобів захисту рослин, наприклад, у комерційних цілях.
Сумісний з будь-яким акумулятором BOSCH 18V POWER FOR ALL, ранцевий обприскувач зручно лежить на спині завдяки ергономічному контуру спини та системі комфортних ременів та ідеально підходить для тривалих перерв у роботі. Загалом 3 форсунки з порожнім конусом і плоскоструйною форсункою роблять Pro 1200 LI-ON готовим до використання для захисту рослин, видалення бур'янів та дезінфекції поверхонь.
*FKM або FPM (Viton®) Еластичний синтетичний каучук для промислового використання. Дуже хороша стійкість до вуглеводнів (олій, жирів, розчинників). Висока хімічна, термостійкість та стійкість до старіння. Ущільнювальний матеріал GLORIA для високопродуктивних обприскувачів Profiline та спеціальних областей застосування.
POWER FOR ALL ALLIANCE - одна з найбільших акумуляторних систем на 18 В від провідних світових виробників, що пропонує рішення для всього будинку. Наше бачення полягає в тому, щоб надати нашим користувачам ОДНУ батарею, яку можна використовувати для всіх програм у будинку та навколо нього. Немає кабелю. Без обмежень. Один акумулятор для всіх машин. POWER FOR ALL ALLIANCE пропонує найширший вибір побутових та домашніх програм на ринку. Він постійно розширюється в нові сфери життя та використання. Один і той же акумулятор на 18 В від POWER FOR ALL ALLIANCE на 100% сумісний із усіма приладами на 18 В від брендів Bosch Home & Garden, GARDENA, Bosch Побутова техніка, GLORIA House and Garden, Wagner, Flymo, Steinel та Rapid.
ОПИСКУВАЧ ПРОДАЄТЬСЯ БЕЗ АКУМУЛЯТОРА І ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЇ!!!
Акумулятор Bosch 2,5 Аг коштує 2999 грн
Акумулятор Bosch 4,0 Аг коштує 4299 грн.
Швидкий зарядний пристрій Bosch коштує 1799 грн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gloria |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Об'єм бака | 12 л |
| Колір | Білий |
| Загальна вага | 4.5 кг |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Довжина розпилювальної трубки | 50 см |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування струї розпилення | Так |