Садовий обприскувач Koshin HS-503W відмінно підходить як для садівників-початківців так і професіоналів своєї справи.
Цей обприскувач дасть вам можливість якісно обробляти садові рослини від шкідників, а також забезпечувати їх добривами.
Легка та міцна конструкція зробить роботу зручною та не стомлюючою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koshin |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Японія |
| Об'єм бака | 5 л |
| Колір | Білий |
| Довжина шланга | 500 см |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 2.7 кг |
| Джерело живлення | Механічний |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Довжина розпилювальної трубки | 113 см |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування струї розпилення | Так |