7 554 ₴
Акумуляторний верстат Tecomec Micro Jolly 10,8i дозволить Вам працювати в місцях, де немає можливості підключитися до електроживлення.
Він підходить для заточування ланцюгів від 1/4 до 404 дюймів, є легким і зручним у транспортуванні інструментом, ідеальним для перенесення в поле або в майстерні, як на відкритому повітрі, так і в приміщенні.
Даний заточувальний верстат оснащений автоматичною зупинкою та системою зменшення іскріння.
Оснащений літій-іонним акумулятором на 10,8 В, верстат Tecomec Micro Jolly 10,8i здатний заточити до 45 ланцюгів за один повний заряд.
Стан акумулятора завжди під контролем, індикатори показують рівень заряду, а повне заряджання займає всього 15 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecomec |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 145 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень потужності звуку | 45,7 dB |
| Кількість обертів на вихідний осі | 6500 об./хв |
| Для ланцюгів | 1/4"; 3/8"; 0.325"; 0,404" |