1 799 ₴
Ця туристична лопата включає 14 функцій, які стануть у нагоді для вирішення найчастіших і типових завдань.
При виготовленні лопати Xiaomi NexTool Frigate KT5524 використовувалися тільки високоякісні матеріали.
Полотно лопати та чорниця відповідно виготовлені з антикорозійної мартенситної нержавіючої сталі 20Cr13 та міцного авіаційного алюмінію 6061-T6, що забезпечує довгі роки інтенсивного використання у суворих умовах.
Міцна модель зі знімними рамками є упакованою та переносною, так що ви можете скористатися багатофункціональним інструментом у будь-який час та в будь-якому місці.
Лопата NexTool Frigate KT5524 витримує тиск коліс автомобіля, що свідчить про її безумовну надійність.
Такого широкого набору вистачає для повноцінного перебування в оточенні дикої природи, у тому числі для виживання, для полювання, кемпінгу, дачного відпочинку, риболовлі. Ви можете за допомогою цього пристрою копати землю, розпалити вогонь, відкрити пляшку, розрізати мотузку, зорієнтуватися на місцевості і виконувати багато завдань.
Багатофункціональна туристична лопата Xiaomi NexTool Frigate KT5524 має прекрасний зовнішній вигляд, стійка до пошкоджень, ергономічна, має зручну конструкцію. Весь комплект легко поміститься в нейлонову сумку, в якій можна зберігати і транспортувати виріб.
Довжина лопаті складає 100 сантиметрів. Ширина лопаткової головки – 15,8 сантиметрів. Довжина головки лопатки досягає 20 сантиметрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 100 см |
| Робоча частина | |
| Довжина робочої частини | 20 см |
| Ширина робочої частини | 15.8 см |
| Матеріал робочої частини | Вуглецева сталь |
| Рукоятка | |
| Тип рукоятки | Знімна |
| Матеріал рукоятки | Алюмінієвий сплав |