3 878 ₴
За допомогою електричного телескопічного висоторізу Einhell GC-EC 7520 T можна швидко і зручно пиляти навіть високі гілки із землі.
Зручна телескопічна пилка в найкоротші терміни упорядковує зелень у вашому власному саду.
Алюмінієва телескопічна направляюча рукоятка забезпечує оптимальний радіус дії.
Для ергономічної роботи висоторіз Einhell GC-EC 7520 T оснащений додатковою рукояткою з гумовим покриттям.
Натяг ланцюга здійснюється без інструментів.
Ремінь для перенесення регулюється і може бути ідеально відрегульований для забезпечення більшого комфорту під час роботи.
Вбудований захист від натягу кабелю також забезпечує безпеку.
Масляний резервуар для автоматичного мастила ланцюга оснащений великим оглядовим склом для швидкої перевірки рівня олії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережева пила |
| Потужність двигуна, Вт | 750 |
| Довжина шини | 200 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість різання | 10 м/сек |
| Наявність телескопічної штанги | Так |
| Довжина телескопічної штанги, max | 257 мм |
| Довжина телескопічної штанги, min | 178 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Об'єм масляного бака | 100 мл |
| Довжина | 1634 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Висота | 91 мм |
| Вага | 3.6 кг |