9 399 ₴
Мініатюрна акумуляторна ланцюгова пилка AL-KO CSM 1815 KIT стане ідеальним помічником для пиляння та робіт з догляду за садом, ідеально підходить для обрізання гілок та обрізання кущів, а також для домашніх робіт.
CSM 1815 живиться від акумуляторної системи AL-KO 18 В, сумісної з Bosch Home & Garden, яка працює від різних акумуляторів з тим самим акумулятором.
Акумуляторна міні-пила AL-KO CSM 1815, оснащена шиною напрямної довжиною 15 см, може різати гілки діаметром до 13 см.
Видатна система SDL® - Smart Dynamic Lubrication - змащує пильний ланцюг у міру потреби. Просто натисніть на праймер і ланцюг заповниться маслом. Рівень олії в масляному баку об'ємом 30 мл можна легко перевірити через віконце.
Верхній захист безпеки захищає користувача від травмування. Бічна кришка, що відкривається без інструментів, разом з практичним футляром для перенесення і 30 мл органічного масла для ланцюга роблять цю міні-бензопилу з батарейним живленням ідеальним помічником по дому і в саду.
Акумуляторна літій-іонна акумуляторна система AL-KO 18V Bosch Home & Garden була створена з урахуванням універсального підходу, одного пристрою та безлічі можливостей.
Підходить як для початківців, так і для досвідчених садівників, кожна машина в цій лінійці зручна в експлуатації та забезпечує ідеальний кінцевий результат із перевагою безшумної роботи, відсутності вихлопних газів та бездротового доступу до будь-якої частини вашого саду.
У вас є доступ до різних часів роботи та заряджання завдяки вибору з чотирьох акумуляторів різної ємності; 2,5 Ач, 4,0 Ач, 5,0 Ач та 6,0 Ач. Залежно від ємності акумулятора час заряджання становить від 60 до 130 хвилин. Для швидкого заряджання можна також використовувати швидкий зарядний пристрій FC100 Li. Літій-іонний акумулятор дуже міцний, не вимагає особливого обслуговування, його легко та зручно заряджати без саморозряду чи ефекту пам'яті.
З сімейством акумуляторів AL-KO 18 В, сумісних з Bosch Home & Garden, ви ідеально підготовлені для будь-якого використання завдяки численним садовим інструментам в асортименті. Крім того, акумулятори та зарядні пристрої сумісні з усіма інструментами різних виробників, які працюють із системою Bosch 18V Power For All Alliance.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Довжина шини | 150 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 м/сек |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Об'єм масляного бака | 0.3 мл |
| Вага | 2.36 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |