28 999 ₴
Самохідна бензинова газонокосарка Husqvarna LC 347V призначена для ділянок до 800 м².
Оснащена надійним потужним чотиритактним двигуном Husqvarna з робочим об'ємом 166 см³ та потужністю 2,75 кВт, який забезпечує високу продуктивність та тривалий термін роботи
Дана самохідна газонокосарка з робочою шириною 47 см відмінно підійде для обробки середніх ділянок до 800 м ².
Центральне регулювання висоти скошування від 20 до 75 см дозволяє підібрати режим, що найбільш підходить типу покриття.
За допомогою спеціальної конструкції варіатора можна легко змінювати швидкість пересування без зміни швидкості обертання різального інструменту, що підвищує якість скошування.
Бензинова газонокосарка Husqvarna LC 347V проста та зручна у використанні: ергономічна рукоятка з регулюванням висоти та легка композитна дека дозволять легко маневрувати, а зручне захоплення для підйому та можливість скласти рукоятку спростять зберігання та транспортування інструменту.
Доступні 2 режими косіння: задній викид трави та збір у тканинний травозбірник.
Місткий травозбірник об'ємом 55 л спроектований спеціальним чином, щоб пил залишався всередині і не розлітався під час косіння.
Додатково можна придбати комплект BioClip для перемикання газонокосарки на режим мульчування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 470 мм |
| Висота скошування | 70 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Husqvarna |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.75 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість обертів двигуна | 2950 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 1.4 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.5 кг |