

49 999 ₴
Husqvarna LB 553SQe – надійна професійна бензинова газонокосарка із системою BioClip®, переднім приводом коліс, призначена для комерційного використання.
Повнорозмірна ріжуча дека шириною 53 см робить її ідеальним рішенням для середніх і великих площ або як додатковий інструмент для обрізання косарок з наїзниками або роботизованими косарками.
Дизайн був спрямований на досягнення найкращих можливих ергономічних умов для оператора та екстраординарних результатів стрижки навіть у вологу погоду.
Оснащена повністю потужним бензиновим двигуном Husqvarna HS 166AP з високими технічними характеристиками, литою алюмінієвою декою, легкими алюмінієвими колесами та ергономічною регульованою з боків та ефективною антивібраційною системою рукоятки, які допомагають моделі відповідати стандарту A(8).
Бензинова самохідна мульчуюча газонокосарка Husqvarna LB 553SQe - комерційна модель з визначними характеристиками та довговічністю для довгострокового використання.
Алюмінієве шасі - посилене литий алюмінієве шасі забезпечує підвищену міцність і тривалий термін служби.
Бічна регульована рукоятка - кермо регулюється як по горизонталі, так і по вертикалі для оптимального робочого положення та покращення ергономіки.
Двигун Husqvarna HS 166AP - потужний і повністю комерційний двигун для газонокосарок від Husqvarna. Розроблений для забезпечення високої надійності та легкого запуску. Високоякісні компоненти, що витримують жорстке щоденне використання та гарантують максимально тривалий термін служби.
8-дюймові диски коліс з нержавіючої сталі з підшипниками з подвійним ущільненням. Гумові шини забезпечують більшу глибину протектора для збільшення зчеплення з дорогою та комфортнішого водіння.
Центральне регулювання висоти скошування - швидке і просте регулювання висоти скошування трави. Один важіль управляє всією ріжучою декою.
Метод різання BioClip – траву зрізають двічі і дрібно подрібнюють перед тим, як повернути на газон як природне добриво.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Газонокосарка |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 530 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Алюміній |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | Husqvarna HS 166AP |
| Об'єм двигуна | 166 куб. см |
| Потужність двигуна | 3.7 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 0.9 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Витрата палива | 1.1 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38.5 кг |