94 999 ₴
Робот-газонокосарка Husqvarna Automower 320 NERA - ідеальний пристрій догляду за газонами на ділянках площею до 2200 м².
Ця роботизована газонокосарка гарантує високу продуктивність скошування. Це надійний та міцний інструмент.
Має 2 великі приводні зубчасті колеса, які гарантують ідеальне зчеплення на слизькому або похилому газоні.
Що стосується нахилу робота-газонокосарки Husqvarna AM 320 NERA, то він може досягати 50%.
Ширина різу складає 24 см, а висота регулюється в діапазоні від 20 до 60 мм.
Автономний - він самостійно виявить вузькі проходи, перешкоди або складні рельєфи - але не залишить осторонь жодної частини вашого газону. Його продуктивність різання ідеальна, і він завжди працюватиме ефективно, самостійно керуючи споживанням енергії. Робот AM 320 також здатний косити під дощем.
Ріжуча система акумуляторної косарки Husqvarna складається з трьох гострих, поворотних і гострих ножів. Робот AM 320 оснащений міцним ріжучим диском. На цьому пристрої можливий спіральний режим скошування. Програми скошування адаптуються до зростання вашого газону. Це пов'язано з тим, що робот максимально використовуватиме свій час у період сильного зростання трави. І навпаки, він буде менше його стригти, якщо його зростання буде слабшим.
Доступність, автономність та безпека
Як і у випадку з усіма пристроями, схильними до підключення, ви можете запрограмувати своє скошування, а також налаштувати області. Ця перевага гарантує вам програми, що настроюються, як з точки зору частини вашого газону, що підлягає скошуванню, так і з точки зору днів і часу за вашим вибором.
Цими параметрами, а також налаштуваннями висоти зрізу можна керувати з програми Automower Connect, доступної на iOS та Android.
Ваша газонокосарка-робот сумісна з вашими голосовими помічниками, такими як Google Home або Alexa.
Ця газонокосарка-робот є пристроєм з батарейним живленням, яке пропонує вам значні переваги, роблячи догляд за газоном зручнішим.
Наприклад, більше не потрібно носити засоби захисту органів слуху – робот Automower 320 безшумний (58 дБ). Комфорт для слуху, що забезпечується цим інструментом, не можна не брати до уваги. Наприклад, ви можете запрограмувати косовище на ніч, не турбуючись і не відволікаючись на шум.
Устаткування з батарейним живленням не виділяє CO2. Крім того, при скошуванні не виділятиметься дим або запах.
AM 320 Husqvarna має екран керування LDC із 19 клавішами. Ось як ви можете запрограмувати косіння.
Автономність цього робота-газонокосарки сягає 180 хв.
Робот-газонокосарка Husqvarna AM 320 NERA оснащена сигналізацією та різними датчиками:
Нагадуємо, що для бездротової роботи обов'язково потрібен з'єднувальний комплект HUSQVARNA EPOS - NERA
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Великобританія |
| Максимальна ширина скошування | 240 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 180 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Основні атрибути | |
| Максимальний кут нахилу | 25 |