Husqvarna Automower® 430V NERA - це високопродуктивна бездротова роботизована газонокосарка, призначена для обробки великих газонів площею до 4800 м² з винятковою точністю. Завдяки віртуальним кордонам, що забезпечуються нашою супутниковою технологією, що входить до комплекту, установка стає гнучкою і надійною.
— Необхідна наявність стільникового зв'язку або Wi-Fi покриття по всій площі газону. Якщо у вас немає інтернет-покриття, ви можете придбати еталонну станцію Husqvarna EPOS® RS1.
— Програма Automower® Connect. Доступно безкоштовно в AppStore та Google Play.
Все починається в програмі Automower® Connect, де ви створюєте індивідуальні та настроювані робочі зони, а також тимчасові зони, до яких не можна заходити. Їх можна легко скоригувати пізніше відповідно до садових проектів або змін у плануванні газону протягом сезону.
Вбудована камера використовує передовий штучний інтелект для виявлення та ідентифікації об'єктів на газоні та діє відповідним чином залежно від типу об'єкта. Завдяки інфрачервоному випромінюванню газонокосарка уникає перешкод, враховує диких тварин та забезпечує повне покриття газону – навіть уночі. Оскільки технологія штучного інтелекту поєднується із супутниковою навігацією, повне покриття газону забезпечується навіть у районах із слабким супутниковим сигналом.
Функція вибору малюнка скошування дозволяє вибрати смугастий, шаховий або трикутний малюнок для вашого газону, забезпечуючи площу обробки 4800 м ². Або, щоб отримати ідеально рівне покриття, виберіть режим нерегулярного малюнка, який забезпечує площу обробки 3200 м².
Запатентована нефіксована передня вісь підвищує маневреність та покращує прохідність пересіченою місцевістю на схилах з ухилом до 50%.
Для досягнення точності на рівні сантиметра газонокосарка має отримувати коригувальні дані, що надаються через хмару Husqvarna без додаткової плати. Для цього потрібно покриття стільникового зв'язку або Wi-Fi по всій площі газону, що забезпечує чудову точність позиціонування, зазвичай краще за 5 см. Якщо у вас немає стільникового зв'язку або Wi-Fi, ви можете придбати додаткову станцію позиціонування Husqvarna EPOS® RS1. Це автономне рішення, яке не потребує підключення до інтернету і забезпечує ще більш високу точність позиціонування газонокосарки (близько 2-3 см).
Будучи світовими лідерами у галузі роботизованого косіння з більш ніж 30-річним досвідом, ми користуємося довірою понад 4 мільйони клієнтів, які покладаються на Automower® для ідеально підстриженого газону 24/7. Розроблені в Швеції та вироблені в Європі, вони гарантують якість роботи рік у рік.
Модель 430V NERA - це 'золота середина' для великих ділянок. Вона тихіша за бензинову косарку в десятки разів і косить щодня, створюючи ефект 'англійського газону'. Якщо ви обираєте бездротову версію, обов'язково подбайте про встановлення станції EPOS у місці з найкращим оглядом неба — це гарантує стабільність сигналу на всій площі 32 соток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Великобританія |
| Рекомендована площа | 3200 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 240 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 95 хв |
| Час зарядки | 50 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
| Основні атрибути | |
| Максимальний кут нахилу | 25 |