13 999 ₴
Акумуляторний триммер Husqvarna 215iL Kit - це легкий, зручний, з низьким рівнем вібрації та шуму, ефективний і простий у використанні інструмент, що ідеально підходить для обрізки країв газону або невеликих ділянок з високою травою.
Свобода акумуляторної технології дозволяє вам вільно переміщатися, без зайвого клопоту та незручностей, проводів живлення, подовжувальних котушок, доступу до електромережі (моделі з електричним приводом) та палива для бензинового обладнання.
Тихий безщітковий двигун ідеально підходить для використання біля житлових приміщень.
Акумулятор та зарядний пристрій, що входять до комплекту акумуляторного тримера Husqvarna 215iL, також підходять для живлення іншого садового обладнання Husqvarna, що працює від акумулятора, з аналогічними вимогами до живлення.
Якщо у вас вже є сумісна батарея та зарядний пристрій Husqvarna, що підходять для 215iL, пристрій можна придбати самостійно (тобто без батареї та зарядного пристрою, що входять до комплекту 215iL), будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації.
Тример Хускварна 215iL відмінно збалансований та оснащений інтуїтивно зрозумілою клавіатурою (з економічним режимом) для безпечного, зручного запуску/зупинки, телескопічним валом та зручною регульованою ручкою для забезпечення зручного та індивідуального припасування під час використання, підвищуючи зручність роботи та ефективність.
Також неймовірно простий у використанні, транспортуванні та зберіганні.
Відмінні риси акумуляторного тримера Husqvarna 215iL Kit:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рівень шуму | 83 дБ |
| Клас продукту | Побутової |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Ширина стрижки | 33 см |
| Подача корду | Автоматична |
| Подовження телескопічної штанги | Так |
| Товщина корду | 2,0 мм |