Однофазний бензиновий генератор Husqvarna G3200P EURO 5 є надійним і ефективним інструментом, потужністю 2,8 кВт, ідеальним засобом для енергопостачання будинків, невеликих робочих майданчиків, виїздних ремонтних бригад, якщо немає електропостачання.
Генератор Хускварна G3200P укомплектований 4-тактним двигуном з об'ємом циліндра 212 см3 потужністю 6,5 л.с.
Двигун має легкий ручний запуск і низький витрати палива.
Бензобак на 15 літрів гарантує тривалу неперервну роботу генератора. Законодавець може легко контролювати рівень пального в баку. А зручна зовнішня кришка на баку дозволить легко дозаправити генератор при необхідності.

Для керування процесами генератор має панель приладів, на якій розташовано вимикач живлення, автоматичні вимикачі змінного струму, клема заземлення, розетки, вимірювач VFT (напр., частота, час).

Для зручності транспортування генератор має спеціальну зручну ручку.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Режим роботи | Аварійний |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Потужність двигуна | 6.5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Захисний кожух | Ні |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Запуск двигуна | 11,1 кВт/15,0 л. с. |
| Клас продукту | Професійний |
| Модель двигуна | Під замовлення |
| Обсяг масла в картері | 1,9 л/год |
| Об'єм бензобаку | Повітряне |
| Тип двигуна | 220 В |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 72 дБ |
| Витрата палива | 25 л |
| Час роботи | Matari M190F |
| Охолодження | Ручний/Електричний |
| Розетки | немає |
| Резервна потужність | 6,5 кВт |
| Шумозахисний кожух | 1,1 л |
| АВР ( автоматика ) | 83,6 кг |
| Виконання | Відкрите |
| Тип альтернатора | Синхронний |