6 077 ₴
Самовсмоктувальний насос лопатевого типу БЕНЗА Н12/24-60, призначений для перекачування дизельного палива коли немає доступу до мережі 220 В. Основною перевагою цього насоса є можливість працювати як від 12 Вольт, так і від 24 Вольт.
При використанні мережі 12 Вольт електронасос може перекачувати дизпалива зі швидкістю до 40 літрів на хвилину і створювати тиск на виході до 1,5 бар, а при використанні мережі 24 Вольт ці показники збільшуються до 60 л/хв і 1,8 бар відповідно.
Час безперервної роботи насоса БЕНЗА Н12/24-60 становить 30 хвилин, що з урахуванням його продуктивності дозволяє заправити повний бак практично будь-якої техніки за одне включення.
Рівень шуму працюючого насоса не перевищує 75 дБ.
Висота сухого всмоктування досягає 3 метрів, що дозволяє застосовувати його в різних умовах, зокрема, для підйому палива з глибини.
Насос БЕНЗА Н12/24-60 укомплектований перепускним клапаном, що дає можливість знизити навантаження у разі закриття паливозаправного крана при включеному електродвигуні, проте не рекомендується допускати роботу пристрою в такому режимі тривалий час.
Електричний насос для перекачування дизельного палива БЕНЗА Н12/24-60 має зручну ручку для транспортування та може використовуватися як самостійно, так і у складі паливозаправної колонки, для чого обладнаний монтажною основою.
Для запобігання передчасному псуванню елементів насоса рекомендується встановлення фільтра тонкого очищення палива на всмоктувальній магістралі.
Забороняється використовувати насос Бенза Н12/24-60 для перекачування алкоголю, води, гасу чи бензину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 60 літр/хв |
| Максимальна висота огорожі | 300 мм |
| Тип приводу бочкового насосу | Електричний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 4.74 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |