6 250 ₴
Електричний насос БЕНЗА Н220-60 призначений для перекачування дизельного палива між резервуарами чи ємностями.
Працює насос від мережі 220 Вольт і представлений самосмоктуючим лопатевим електронасосом з продуктивністю до 60 л/хв і потужністю 0,55 кВт.
Насос оснащений вбудованим перепускним клапаном by-pass, який виконує обведення палива на випадок закриття роздавального крана при включеному моторі.
Також є вбудований фільтр грубої очистки.
У разі перекачування палива з резервуару, який міг бути засмічений, рекомендуємо оснастити систему фільтром тонкого очищення або сепаратором. Це допоможе захистити насос від можливих поломок, які можуть бути викликані твердими домішками палива.
Насос БЕНЗА Н220-60 підходить для підйому палива із глибини не більше 3 метрів.
Ступінь вологозахисту IP55, експлуатаційні робочі температури від -20 до +50 градусів. Що дозволяє встановити насос на резервуари на вулиці. Для зручного монтажу насос обладнано платформою з отворами під болти.
Час безперервної роботи 30 хв, що дасть можливість перекачати 1800 літрів палива за один раз.
Об'єм палива, що перекачується, ви завжди можете заміряти за допомогою лічильника-витратоміру.
Насос комплектується електричним вимикачем та 2-метровим електрошнуром.
Вага насоса складає 8,9 кг.
Електричний насос для дизельного палива БЕНЗА Н220-60 не може використовуватися для перекачування газу, алкоголю, води, гасу чи бензину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benza |
| Країна виробник | Україна |
| Продуктивність | 60 літр/хв |
| Максимальна висота огорожі | 300 мм |
| Тип приводу бочкового насосу | Електричний |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 10 град. |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Вага | 8.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |