6 399 ₴
Відправка з 11 квітня 2026Обприскувач точковий NorthStar (37,5 л) призначений для використання із квадроциклом, садовим мінітрактором або аналогічною технікою.
Основною умовою роботи обприскувача є живлення 12 Вольт.
Бак стійкий до ультрафіолетового випромінювання та сумісний практично з усіма поширеними добривами, засобами боротьби з бур'янами та пестицидами. Хімічно стійкий резервуар розрахований на тривале використання.
Широкий заливний отвір для легкого наповнення, змішування та очищення. У баку є нижній злив для легкого випорожнення.
Позначки на баку полегшують контроль за рівнем рідини.
Обприскувач NorthStar для сільськогосподарських квадроциклів оснащений стійким хімічно посиленим шлангом, який зручно обертається навколо розпилювача для зручності зберігання.
Безштанговий обприскувач поставляється з ручним розпилювачем із регульованим латунним наконечником. Спрей форсунка пістолета регулюється від струменя до конуса, що дозволяє вибрати розпилення.
Регульовані розпилювальні трубки та регульовані розпилювальні наконечники оснащені функцією блокування увімкнення/вимкнення.
Високопродуктивний насос із подвійною системою фільтрації значно подовжує термін служби обприскувача NorthStar 37,5 літрів.
Монтажний комплект легко налаштовується для встановлення стандартного квадроцикла, UTV або газонного трактора.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | На візку |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 9 м |
| Об'єм бака | 30 л |
| Продуктивність | 3.8 літр/хв |
| Довжина розпилювальної трубки | 100 см |
| Довжина шланга | 460 см |
| Загальна вага | 5.4 кг |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 4.8 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування струї розпилення | Так |