

24 999 ₴
Бензопила Husqvarna 272XP – професійна ланцюгова пилка, розроблена для дуже складних умов, де ефективність має першорядне значення.
Заснована на професійних технологіях, перевірених Husqvarna, вона поєднує високу потужність, малу вагу та швидке прискорення.
Оснащена трикомпонентним колінчастим валом та магнієвим картером, 272 XP® надзвичайно надійна. Зручність використання забезпечується такими функціями, як Smart Start®, масляний насос із регулюванням.
Купивши у нас бензопилу Husqvarna 272XP ви не жалкуватимете про зроблений вибір, тим більше що гарантія на неї складає 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Бразилія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 450 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 27.5 м/сек |
| Кількість обертів | 9300 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.4 мл |
| Рівень шуму | 114 дБ |
| Вага | 6.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 72.2 куб. см |
| Потужність двигуна | 4.9 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 0.75 мл |
| Витрата палива | 2.1 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |