32 999 ₴
Бензопила Husqvarna 288XP – потужна професійна ланцюгова пилка, розроблена для дуже складних умов, де ефективність має першорядне значення.
Заснована на професійних технологіях, перевірених Husqvarna, вона поєднує високу потужність, малу вагу та швидке прискорення.
Оснащена трикомпонентним колінчастим валом та магнієвим картером, бензопила 288XP надзвичайно надійна. Зручність використання забезпечується такими функціями, як Smart Start®, масляний насос із регулюванням.
Купивши у нас бензопилу Husqvarna 288XP ви не жалкуватимете про зроблений вибір, тим більше що гарантія на неї складає 2 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Бразилія |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Довжина шини | 600 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 27.5 м/сек |
| Кількість обертів | 9300 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 0.5 мл |
| Рівень шуму | 116 дБ |
| Вага | 7.6 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 87 куб. см |
| Потужність двигуна | 6.1 к. с. |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Ємність паливного бака | 0.9 мл |
| Витрата палива | 2.3 л/год |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |