17 999 ₴
Акумуляторна травокосарка Husqvarna 325iR - відмінна альтернатива традиційним електричним та бензиновим мотокосам.
Husqvarna 325iR - це потужний акумуляторний триммер для трави професійної якості з живленням від акумулятора, потужність стрижки якого еквівалентна бензиновому двигуну об'ємом 25 куб.см.
Ця легка, зручна і проста у використанні травокосарка призначена як для домашнього використання, так і для використання професіоналами.
Вона має клас захисту від атмосферних впливів IPX4, що робить її придатною для використання в будь-яку погоду і має достатню потужність для ефективної боротьби з густою травою та легким чагарником.
Husqvarna 325iR оснащена безщітковим двигуном E-TORQ з активним охолодженням для максимальної ефективності та встановлений позаду для оптимального балансу та захисту двигуна.
Регульована ергономічна ручка з м'якою петлею, зручний цифровий інтерфейс користувача з 3-швидкісним режимом і тримерна головка Tap 'n' Go, що входить в комплект, підвищують комфорт і зручність оператора і щоразу забезпечують бездоганні результати.
Модель 325iR поставляється в комплекті з ременями безпеки Husqvarna Balance 35, комбінованою огорожею, металевим ножем для трави 255-3, триммерною головкою T35 M10 та ліскою.
325iR - літій-іонний акумулятор 36 В. Ширина різу 42см. Рекомендована жилка від 2,0 до 2,4 мм. 3,5 кг.
Призначений для використання з літій-іонними акумуляторами Husqvarna B70-140 та BLi100-200X.
Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4.2 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання ручки по висоті | True |
| Антивібраційна система | True |
| Плечовий ремінь | True |
| Складна ручка | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Мотокоса |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Час заряду акумулятора | 0.5 час |
| Живлення | Акумулятор |