10 999 ₴
Husqvarna W65P - потужна самовсмоктувальна відцентрова мотопомпа високого тиску, призначена для перекачування води на великі відстані та невеликих іригаційних систем.
Ця мотопомпа може похвалитися міцною конструкцією насоса та надійним, потужним 212 см³ бензиновим двигуном, що забезпечує ефективність застосування та просте обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 35 куб.м/год |
| Максимальний напір | 55 м |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 30 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Husqvarna |
| Потужність двигуна | 4.5 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Ємність системи змащування | 0.6 л |
| Масляний датчик | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |