
21 999 ₴
Husqvarna W100D - потужна мотопомпа для зрошення та дренажу. Високопродуктивний дизельний двигун забезпечує ефективну та надійну роботу протягом тривалого часу, навіть у найважчих умовах.
Мотопомпа має раму для захисту від ударів, яка також слугує як ручка для транспортування.
Захисна рама: рама захищає виріб від ударів, полегшує транспортування, маючи функцію ручки.
Вібропоглинач: вібропоглинач в основі виробу для забезпечення його експлуатації читати далі стійкий на будь-якому типі місцевості
Самовсмоктувальний насос: для перекачування просто заповніть корпус насоса водою, немає необхідності заповнювати трубопровід перед роботою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна пропускна здатність | 92 куб.м/год |
| Діаметр перекачуваних частинок | 3 мм |
| Глибина всмоктування | 7 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Вага | 65 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Husqvarna |
| Потужність двигуна | 8.6 кВт |
| Тип палива | Дизельне |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Ємність системи змащування | 1.1 л |
| Масляний датчик | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр приєднувального патрубка | 4" |