



12 999 ₴
Акумуляторні садові ножиці для живоплоту Husqvarna 322iHD60 забезпечують високоякісне різання з високою потужністю.
Ця модель оснащена безщітковим двигуном, який забезпечує більшу ефективність, триваліший термін служби та меншу потребу в обслуговуванні порівняно зі щітковими двигунами.
Модель 322iHD60 має легкий ергономічний дизайн, який збільшує рівень комфорту при роботі і зменшує навантаження на тіло.
Модель оснащена плавним регулюванням швидкості для легкої адаптації виробу до поточного завдання, а також має рівень захисту від атмосферних впливів IPX4, що дозволяє працювати навіть під час дощу.
Цифровий інтерфейс, надійні жорсткі кнопки та компактний розмір забезпечують дуже високу зручність використання.
Ця модель є частиною акумулятора Husqvarna Bli-X з напругою 36 В, що дозволяє використовувати один акумулятор у кількох інструментах.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 600 мм |
| Відстань між ножами | 30 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 36 В |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Складна ручка | Немає |
| Рівень шуму (дБ) | 94 |
| Швидкість різання (різання/хв) | 3500 |
| Час роботи (хв) | 100 |