

579 ₴
Ланцюг Husqvarna X-Cut C33; 15"/38см; 0.325"; 1.3мм; 64DL (5856411-64) із зубом типу "долото", розроблена та вироблена компанією спеціально для підвищення швидкості пиляння та ефективності використання акумуляторних ланцюгових пилок.
Створена для постійного професійного використання із бензопилами 35–60 куб.
Завдяки міцним матеріалам та конструкції ланцюга забезпечує високу продуктивність протягом усього робочого дня. Завдяки тому, що ланцюг довго залишається гострим, має високу міцність та ефективність різання та не розтягується, це дає кращі результати, меншу потребу в обслуговуванні та зменшує витрати.
DL – кількість провідних ланок ланцюга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18" (45 см) |
| Рекомендований об'єм двигуна | від 35 см3 |
| Кількість ланок | 72 |
| Використовуваний напилок | 4,8 мм |
| Товщина ланки | 1,3 мм |
| Профіль зуба | Долото |