28 999 ₴
Husqvarna 542i XP – це перша у світі професійна акумуляторна ланцюгова пилка, оснащена муфтою зчеплення, яка забезпечує унікальне відчуття і надзвичайну потужність.
Ця потужна акумуляторна пилка з живленням 36 В є високоефективним інструментом для міських працівників, які займаються доглядом за деревами та наземних бригад озеленителів, яким необхідний контроль та реакція бензинової пилки в поєднанні з усіма перевагами акумуляторного електроживлення.
Висока швидкість ланцюга, шина X-PRECISION™ та ефективний ланцюг SP21G забезпечують швидке та точне різання.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 200 мл |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |