779 ₴
Шина Husqvarna X-Precision 12"/30см; 1/4" mini Pixel; 1.1 мм; SM; SN; 68DL (5293407-68) - це напрямна шина, розроблена спеціально для обрізання невеликими бензиновими або акумуляторними пилками.
Ідеально підходить для використання з пилками-одноручними моделями "Т".
Вузька ширина паза, невелика вага та малий радіус носіння забезпечують точність та плавність роботи при перерізанні кінчиком напрямної шини.
Ідеально підходить до ланцюгів Husqvarna X-PRECISION™ SP11G, з кроком 1/4' mini Pixel, 1,1 мм. SM – вузький хвостовик, SN – твердосплавний наконечник, DL – кількість провідних ланок ланцюга
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шини | 12 дюймів |
| Ширина для ланцюга | 1,1 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Кількість ланок | 68 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина паза | 1,1 мм |
| Кількість хвостовиків (DL) | 68 |
| Наконечник | Із зірочкою |
| Хвостовик | SM - Малий |