719 ₴
Ланцюг Husqvarna X-Cut S35G; 20"/50см; 0.325"; 1.5мм; 80DL (5856395-80) типу "напівдолото", розроблена та вироблена компанією спеціально для підвищення швидкості пиляння та ефективності використання ланцюгових пилок.
Даний енергоефективний ланцюг з оптимізованою геометрією створює стабільно рівний різ, чудово підходить для пиляння способом "таран" і має покращену керованість і маневреність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Швеція |
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 14" (35 см) |
| Рекомендований об'єм двигуна | для акумуляторних пив |
| Кількість ланок | 52 |
| Використовуваний напилок | 4,0 мм |
| Товщина ланки | 1,1 мм |
| Профіль зуба | Долото з фаскою |