3 690 ₴
Завдяки надійній та маневреній електричній газонокосарці Einhell GC-EM 1032 садівники-аматори досягають найкращих результатів косіння у невеликих садах.
Її потужний двигун створює високий крутний момент для гарного косіння трави, що росте.
Газонокосарка Einhell GC-EM 1032 має 3 рівні висоти косіння, яка налаштовується на кожному з коліс.
Завдяки складній довгій ручці цю газонокосарку можна зберігати у мінімальному просторі.
Затискач для кабелю захищає силовий кабель газонокосарки Einhell GC-EM 1032 від зношування.
Великі колеса забезпечують найменше навантаження на газон і дозволяють легко косити навіть у складних місцевостях.
Травозбірник об'ємом 30 літрів має достатньо місця для тривалої роботи.
Міцний та довговічний корпус виготовлений із високоякісного удароміцного пластику.
Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1032 (3400257) рекомендується для газонів площею до 300 м2.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.2 кг |