


4 362 ₴
Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1000/32 (3400070) допомагає садівникам-аматорам досягти оптимального догляду за газоном протягом усього сезону.
Двигун потужністю 1000 Вт із частотою обертання 3400 об/хв стриже газон чисто та ретельно – навіть із високою травою.
Корпусні деталі та 30-літровий травозбірник виготовлені з високоякісного пластику, що збільшує тривалість експлуатації.
З шириною косіння 32 см газонокосарка Einhell GC-EM 1000/32 призначена для газонів площею до 300 м².
Завдяки 3-х ступінчастому осьовому регулюванню висоти косіння бажану висоту газону можна швидко та індивідуально встановити в діапазоні 30–70 мм.
Завдяки вузьким колесам діаметром 140 мм і невеликій вазі 9,2 кг вона особливо легка і маневрена.
Вбудований кабельний затискач надійно захищає електричний кабель від пошкоджень та небажаного від'єднання кабелю під час косіння.
Цю газонокосарку особливо легко транспортувати та зберігати, заощаджуючи місце, завдяки складаній сталевій напрямній та вбудованій ручці для перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 300 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 320 мм |
| Висота скошування | 70 мм |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3400 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.9 кг |