



26 499 ₴
Husqvarna ST 143i — це легкий та надійний акумуляторний снігоприбирач, який забезпечує безпроблемне прибирання снігу в невеликих та середніх садах та на під'їздах.
Його надзвичайно легко запускати та експлуатувати завдяки простій та інтуїтивно зрозумілій функції блокування ручки.
Мала вага та компактна конструкція снігоприбирача забезпечують легке маневрування навіть у тісних місцях. Інші зручні функції включають ручку що складається, яка полегшує зберігання, та світлодіодне освітлення для чудового робочого освітлення та видимості в темряві.
ST 143i є частиною гнучкої 36-вольтової системи Husqvarna BLi-X, що дозволяє використовувати один акумулятор для кількох інструментів.
Цей снігоприбиральник ідеально підходить для тих, хто шукає легке, просте у використанні та екологічне рішення для швидкого та ефективного прибирання невеликої кількості свіжого снігу на відносно рівних і твердих поверхнях (асфальт, бруківка, плитка).
Зверніть увагу, що акумулятор і зарядний пристрій часто не входять до комплекту та купуються окремо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип двигуна | Електричний |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Тип приводу | Колеса |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові | |
| Шнек | Обгумований |
| Підігрів ручок | Ні |
| Регулювання напрямку викиду | Дистанційна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Ширина захвату | 43 мм |
| Висота захоплення | 27 мм |
| Дальність викиду | 12 м |
| Вага | 18.5 кг |