


12 499 ₴
Husqvarna TH 125i – це інноваційне рішення для делікатного обробітку ґрунту, підготовки грядок до посадки та аерації міжрядь. Якщо раніше культивація асоціювалася з шумом та вихлопними газами, то з моделлю TH 125i цей процес став екологічним, тихим та неймовірно легким.
Завдяки компактним розмірам він ідеально підходить для роботи в теплицях і на невеликих присадибних ділянках.
Його компактна конструкція робить його ідеальним для невеликих садів, а спіральні зубці, що обертаються в протилежних напрямках, забезпечують чудовий контроль навіть у тісних просторах і гарантують безперервну роботу. Їх повільне обертання також дбайливо впливає коріння і дику природу проти традиційними культиваторами.
Мала вага та регульована передня ручка забезпечують легке, ергономічне керування з мінімальним навантаженням на тіло.
Інтуїтивно зрозуміла клавіатура з кнопкою запуску та зупинки спрощує експлуатацію.
Акумуляторний культиватор Husqvarna TH 125i є частиною акумуляторної системи Husqvarna BLi-X 36V, що дозволяє використовувати один акумулятор для кількох інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Максимальна ширина обробки | 25 см |
| Максимальна глибина обробки | 13 см |
| Кількість передач | 1 вперед |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |