12 999 ₴
Акумуляторна травокосарка Husqvarna 220iR (9707544-01) - це потужний і ергономічний акумуляторний триммер (травокосарка), призначений для роботи у великих садах і на складних ділянках з густою рослинністю.
Експерти та виробник виділяють кілька ключових аспектів експлуатації Husqvarna 220iR:
Акумулятор та зарядний пристрій до комплекту постачання не входять.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 400 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Ні |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.93 кг |
| Діаметр штанги | 36 мм |