29 999 ₴
Акумуляторна пилка Husqvarna 550iXP - це високоефективна акумуляторна ланцюгова пилка для професійного використання. Вона розроблена для користувачів, яким необхідна максимальна швидкість різання, надійність та ідеальна ергономіка без вихлопних газів та зайвих вібрацій. Завдяки високій швидкості ланцюга та крутному моменту вона ідеально підходить для валки дерев, розкряжування та професійного догляду за лісом.
Husqvarna 550iXP - це інструмент, який змінює правила гри. Щоб отримати максимальну віддачу від цієї пилки, рекомендується використовувати акумулятор BLi300 або BLi30. Також зверніть увагу на ланцюги серії X-CUT™, спеціально розроблені для акумуляторних пилок, щоб мінімізувати втрати енергії на тертя.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Швеція |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 380 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 24 м/сек |
| Рівень шуму | 107 дБ |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3.2 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |