Акумуляторна пилка Husqvarna 230i без АКБ та ЗП - більше потужності, більше можливостей - ідеальний вибір для приватного господарства
Husqvarna 230i – це флагманська модель у лінійці акумуляторних пилок для приватних користувачів. Вона поєднує в собі легкість управління і потужний безщітковий двигун, що забезпечує швидкість різання в порівнянні з бензиновими пилками початкового рівня. Це ідеальний інструмент для валки невеликих дерев, розпилювання дров та теслярських робіт.
Ця комплектація поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, що є відмінним рішенням для тих, хто вже має 36-вольтову техніку Husqvarna.
Husqvarna 230i - універсальний солдат. Якщо вам потрібно не просто обрізати гілки, а періодично заготовляти дрова для каміна, вибирайте саме цю модель. Для досягнення максимальної продуктивності рекомендується використовувати акумулятор Husqvarna BLi30. Це забезпечить вам до 45-60 хвилин активної роботи та баланс ваги.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 350 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Швидкість обертання ланцюга | 14.6 м/сек |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 0.8 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |