Акумуляторна пилка Husqvarna 242i KIT (АКБ+ЗП) - флагман серед побутових акумуляторних пилок, створений для тих, хто не йде на компроміси між потужністю і комфортом. Завдяки збільшеній швидкості ланцюга і високому моменту, що крутить, вона легко справляється з заготівлею дров, будівництвом і валкою невеликих дерев.
Комплектація KIT включає все необхідне для негайного старту: продуктивний пил: акумулятор BLi30, 36V / 7,7Ah і зарядний пристрій 40-C80.
Ключові переваги Husqvarna 242i:
Модель 242i - це "вовк в овечій шкурі". Хоча вона відноситься до серії для приватних користувачів, її швидкість ланцюга 14,6 м/с робить її набагато ефективнішою за будь-який інший побутовий акумуляторний пил на ринку.
Важливе зауваження. Використання ланцюга X-CUT™ SP21G (входить до комплекту) є критично важливим для цієї моделі – вона спеціально розроблена для зменшення навантаження на акумулятор при збереженні агресивності різу.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 400 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 20 м/сек |
| Кількість обертів | 14.8 об/хв |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип | Акумуляторна пила |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 0.8 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7.7 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |