Husqvarna Automower® 308V — це бездротова роботизована газонокосарка для газонів з площею до 800 м², яка забезпечує легкий та високонадійний догляд за газоном. Для бездротової установки потрібне покриття Wi-Fi по всій площі газону, а завдяки нашій вбудованій супутниковій технології віртуальна установка є гнучкою та надійною.
- Потрібне покриття Wi-Fi 2.4 GHz по всій площі газону. Легко перевірити покриття Wi-Fi, і існує безліч варіантів вирішення цієї проблеми, якщо вашого покриття недостатньо.
- Додаток Automower® Connect. Доступний безкоштовно в AppStore та Google Play.
Все починається в додатку Automower® Connect, де ви створюєте індивідуальні робочі зони, а також тимчасові зони заборони. Їх можна легко налаштувати пізніше відповідно до садових проектів або змін у плануванні вашого газону протягом сезону.
Вбудована камера використовує штучний інтелект для виявлення та ідентифікації об'єктів на газоні, гарантуючи, що газонокосарка уникне зіткнень. Крім того, технологія штучного інтелекту, що працює на основі машинного зору, поєднується із супутниковою навігацією, забезпечуючи повне покриття газону, якщо система бачить траву, навіть у районах зі слабким супутниковим сигналом.
Функція вибору схем скошування дозволяє вибрати смугастий, шаховий або трикутний візерунок на вашому газоні, що забезпечує площу скошування до 800 м². Або, для досягнення результату скошування, як килимового покриття, виберіть режим нерегулярного візерунка, який обробляє площу до 500 м².
Щоб досягти точності на рівні сантиметра, газонокосарка повинна отримувати дані про позиціонування, які надаються через Husqvarna Cloud без додаткової оплати. Це вимагає покриття Wi-Fi по всій площі газону та забезпечує відмінну точність позиціонування, зазвичай краще за 5 см. Ви можете перевірити покриття Wi-Fi у вашому саду за допомогою смартфона. Ви можете покращити сигнал Wi-Fi, перемістивши маршрутизатор ближче до стіни, що виходить до саду, або за допомогою мережевих аксесуарів, таких як розширювач діапазону Wi-Fi або система Mesh Wi-Fi. Або ж ми пропонуємо аксесуари, які можна придбати та встановити у дилера Husqvarna, наприклад, комплект Automower® Connect, який забезпечує стільникове з’єднання газонокосарки. Або базову станцію Husqvarna EPOS® RS1, яка є автономним рішенням, що не потребує підключення до Інтернету та забезпечує ще вищу точність положення газонокосарки (близько 2-3 см).
Ці аксесуари має встановлювати дилер Husqvarna.
Husqvarna Automower 308V — це оптимальний вибір для сучасних котеджних ділянок.
Пам’ятайте, що своєчасна заміна ножів (раз на 1-2 місяці) забезпечує ідеально гострий зріз, що запобігає пожовтінню кінчиків трави.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 22 мм |
| Висота скошування | 50 мм |
| Тип приводу коліс | Передній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Час зарядки | 100 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.9 кг |
| Основні атрибути | |
| Максимальний кут нахилу | 17 |