149 999 ₴
Husqvarna Automower® 410VE NERA – бездротова роботизована газонокосарка з інноваційними функціями, розроблена для ідеальних результатів на газонах площею до 1 500 м². Функція EdgeCut підтримує охайні краї газону та мінімізує час і зусилля, необхідні для скошування. Завдяки віртуальним межам, що забезпечуються нашою вбудованою супутниковою технологією, інсталяція стає гнучкою та надійною.
Вимоги:
- Потрібне покриття стільникового зв'язку або Wi-Fi по всій площі газону. Якщо у вас немає покриття інтернету, ви можете придбати базову станцію Husqvarna EPOS® RS1.
- Додаток Automower® Connect. Доступний безкоштовно в AppStore та Google Play.
Все починається з додатку Automower® Connect, де ви створюєте індивідуальні робочі зони, а також тимчасові зони заборони. Їх можна легко налаштувати пізніше відповідно до садових проектів або змін у плануванні вашого газону протягом сезону.
Вбудована камера використовує передовий штучний інтелект для виявлення та ідентифікації об'єктів на газоні та діє відповідно до типу об'єкта. Завдяки інфрачервоному підсвічуванню газонокосарка уникає перешкод, враховує дику природу та забезпечує повне покриття газону — навіть вночі. Технологія штучного інтелекту в поєднанні із супутниковою навігацією забеспечують повне покриття газону навіть в місцях зі слабким супутниковим сигналом.
Функція вибору схем скошування дозволяє вибрати смугастий, шаховий або трикутний візерунок на вашому газоні з площою до 1 500 м². Або, для досягнення результату скошування, як килимового покриття, виберіть режим нерегулярного візерунка, який обробляє площу до 1 000 м².
Щоб досягти точності на рівні сантиметра, газонокосарка повинна отримувати дані корекції, які надаються через Husqvarna Cloud без додаткової оплати. Це вимагає покриття стільникового зв'язку або Wi-Fi по всій площі газону та забезпечує відмінну точність позиціонування, зазвичай краще за 5 см. Якщо у вас немає покриття стільникового зв'язку або Wi-Fi, ви можете придбати базову станцію Husqvarna EPOS® RS1 як додатковий аксесуар. Це автономне рішення, яке не потребує підключення до Інтернету та забезпечує ще вищу точність позиціонування газонокосарки (близько 2-3 см).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Країна виробник | Великобританія |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 22 мм |
| Висота скошування | 55 мм |
| Тип приводу коліс | Передній |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 2200 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Час роботи від акумулятора | 110 хв |
| Час зарядки | 100 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Основні атрибути | |
| Максимальний кут нахилу | 17 |