Обприскувач Jacto HH-5 — це компактний та ефективний ручний інструмент, призначений для догляду за рослинами у саду, на городі, в теплицях або навіть у побуті. Ідеально підходить для внесення засобів захисту рослин, добрив та зволоження.
Основні переваги:Обприскувач Jacto HH-5 стане незамінним помічником для:
Бренд Jacto — це світовий лідер у виробництві обладнання для аграрного сектору, який гарантує високу якість, довговічність та ефективність своєї продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jacto |
| Країна виробник | Бразилія |
| Тип обприскувача | Ручний |
| Джерело живлення | Механічний |
| Дальність/радіус обприскування | 6 м |
| Об'єм бака | 5 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 60 см |
| Довжина шланга | 135 см |
| Загальна вага | 2 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 40 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 2.4 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 16.4 В |
| Ємність акумулятору | 5.8 А. г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Коригування струї розпилення | Так |